Pagrindinis » karjera » MEDICINOS REGISTRATORIUS (Darbo medicinos centre)

MEDICINOS REGISTRATORIUS (Darbo medicinos centre)

JUMS SIŪLOME

• Terminuotą darbo sutartį su galimybe likti dirbti neterminuotai
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes
  • Mokymus
  • Darbą draugiškame kolektyve

TIKIMĖS, KAD JŪS

• Esate komunikabilus, malonus, turite gerus bendravimo įgūdžius
  • Turite gerus darbo kompiuteriu įgūdžius
  • Mokate spręsti konfliktines situacijas
  • Puikiai planuojate savo darbą, paskirstote prioritetus
  • Esate savarankiškas, kruopštus ir atsakingas
  • Gebate dirbti komandoje

TAPĘ MŪSŲ KOMANDOS DALIMI JŪS

• Maloniai bendrausite su klientais tiesiogiai ir telefonu
  • Teiksite informaciją klientams
  • Dirbsite kasos aparatu

DARBO VIETA

• Darbo medicinos centras, Savanorių pr. 369, Kaunas

ATLYGINIMAS

• 1000 Eur iki mokesčių

LAUKIAME JŪSŲ CV IR KLAUSIMŲ!

Kandidatuoti

Pridėti CV

Pildydami anketą ar/ir siųsdami savo gyvenimo aprašymą Jūs pateiksite VšĮ Kauno miesto poliklinika savo asmens duomenis. Informuojame, kad VšĮ Kauno miesto poliklinika, vykdydama teisės aktų reikalavimus, kandidato į laisvą darbo vietą atrankos vykdymo tikslu tvarkys Jūsų gyvenimo aprašyme pateiktus asmens duomenis. Pasibaigus kandidatų į laisvą darbo vietą atrankai, atrankos nelaimėjusių kandidatų pateikti asmens duomenis bus sunaikinti ir toliau nesaugomi. VšĮ Kauno miesto poliklinika Jūsų pateiktų asmens duomenų saugumui užtikrinti įgyvendina tinkamas technines bei organizacines priemones bei įsipareigoja laikytis Bendrojo asmens duomenų apsaugos reglamento (BDAR), Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo ir kitų teisės aktuose nustatytų asmens duomenų tvarkymo reikalavimų. Už kandidatų į laisvą darbo vietą duomenų tvarkymą VšĮ Kauno miesto poliklinikoje atsakingas Personalo valdymo ir administravimo skyrius. Kaip asmens duomenų subjektas, Jūs turite teisę žinoti / būti informuotam, susipažinti, taip pat bet kuriuo metu reikalauti ištaisyti, ištrinti (teisė būti pamirštam), apriboti Jūsų asmens duomenų tvarkymą, nesutikti su asmens duomenų tvarkymu. Duomenų subjektų teisės įgyvendinamos VšĮ Kauno miesto poliklinika direktoriaus įsakymu patvirtinto duomenų subjektų teisių įgyvendinimo Kauno miesto poliklinikoje tvarkos aprašo nustatyta tvarka (susipažinti galite čia: /duomenu-apsauga/). Dėl informacijos apie Jūsų asmens duomenis bet kuriuo metu galite kreiptis elektroniniu paštu [email protected] ar telefonu Nr. 8 (37) 403 905.

[anr_nocaptcha g-recaptcha-response]