I-V: 7:00 - 20:00

2024-05-28

Nauja Šilainių padalinio komandos narė  –  gyd. neurologė Asta Loibienė

Džiaugiamės pranešdami, kad mūsų Šilainių padalinio neurologų gretas papildė patyrusi, turinti didelę klinikinę patirtį ir gilių žinių apie periferinę nervų sistemą bei nervų – raumenų ligas – gyd. neurologė Asta Loibienė. Pristatome mūsų naująją komandą narę, kuri pacientams teiks aukščiausios kokybės neurologines paslaugas.

Asta savo medicininį kelią pradėjo Kauno medicinos universitete (KMU), kur įgijo medicinos gydytojo magistro laipsnį. Ji tęsė savo studijas KMU Neurologijos klinikoje, įgydama gydytojo neurologo kvalifikaciją.

Per savo karjerą ji dirbo ligoninėse (Vilkaviškio ligoninė, LSMU klinikinė ligoninė, Kauno klinikinė ligoninė, LSMU Kauno ligoninė), „Biofirst“ klinikoje, įgydama vertingos patirties ir žinių.

Kodėl Asta pasirinko neurologiją?

„Neurologija man yra kaip detektyvas, kiekvienas atvejis unikalus ir reikalauja atidaus dėmesio smulkmenoms. Man patinka iššūkiai ir galimybė padėti žmonėms susigrąžinti gyvenimo kokybę“, – sako Asta.

Asta ne tik atsidavusi savo profesijai, bet ir aktyviai dalyvauja neurologų draugijų veikloje. Ji taip pat yra nuolatinė konferencijų dalyvė ir savo žinias tobulina stažuotėse.

 Norėdami užsiregistruoti konsultacijai ar sužinoti daugiau, susisiekite su mumis:

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!