I-V: 7:00 - 20:00

2024-05-27

Naujas projektas priklausomybės nuo alkoholio problemų sprendimui

Sveikatos apsaugos ministerija, vadovaudamasi gerosiomis užsienio šalių sveikatos priežiūros praktikomis, plėtoja pirminės psichikos sveikatos priežiūros atvejo vadybos paslaugas  Lietuvos gyventojams.

„Atvejo vadybininkas kartu su pacientu sudarys sveikatos gerėjimo ir atkryčio prevencijos planą – į tai aktyviai įtraukiamas ir pats pacientas, nes tai itin svarbu. Procesas aptariamas su visa specialistų komanda ir, jei reikia, paciento atsigavimo planas koreguojamas. Prireikus, atvejo vadybininkas padeda ir šeimos nariams, juos moko, kaip būti su pacientu, kaip jam padėti ir užtikrinti, kad atsigavimas būtų maksimalus.“ – pasakoja SAM atstovė Edita Bishop.

Psichikos sveikatos atvejo vadybos paslaugos pradedamos taikyti 9 psichikos sveikatos centruose Lietuvoje, jį išbandyti galės apie 900 pacientų.

Kauno miesto poliklinika dalyvauja šiame SAM inicijuojame projekte ir siekia padėti asmenims, susiduriantiems su priklausomybe nuo alkoholio. Jei Jūs ar Jūsų artimieji susiduria su šia problema, kviečiame susisiekti su mūsų specialistais ir kartu ją įveikti.

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!