I-V: 7:00 - 20:00

2024-04-26

Nauja dantų balinimo paslauga Kalniečių padalinyje

Ieškote būdų, kaip pabrėžti savo šypsenos grožį ir pasitikėjimą? Mes turime jums puikių naujienų! Kalniečių padalinyje pristatome visiškai naują estetinės odontologijos paslaugą – dantų balinimą!

Mūsų odontologų komanda dirba su inovatyvia dantų balinimo technologija, kuri suteikia dantims ne tik kelis kartus šviesesnį atspalvį, bet kartu ir geresnę savijautą bei daugiau pasitikėjimo savo šypsena.

Procedūros metu halogeno ir šviesos LED sistemos bei specialaus balinimo gelio pagalba pašalinsime dantų emalyje susikaupusius pigmentus, lemiančius nepageidaujamą dantų spalvą. Kalniečių padalinio burnos higienistės Gabrielė Palukaitytė ir Vilma Šedienė pasirūpins, kad procedūra būtų atliekama saugiai ir kokybiškai, nepažeidžiant natūralių dantų audinių.

Prieš balinimo procedūrą būtina atlikti profesionalią burnos higieną, kad rezultatai būtų dar geresni.

Dantų balinimo kaina – tik 148 eurai.

Lauksime Jūsų atvykstant Kalniečių padalinyje, Savanorių pr. 369, Kaunas. Susisiekite su mumis ir rezervuokite savo laiką tel. +370 37 403 900.

Nepraleiskite progos atnaujinti savo šypseną su mūsų nauja dantų balinimo technologija! Nuotaikingų ir baltų šypsenų jums linki Kauno miesto poliklinikos burnos sveikatos priežiūros specialistų komanda.

 

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!