I-V: 7:00 - 20:00
1

2023-10-23

Kviečiame aplankyti Inos Adomaitienės tapybos darbų parodą „Dialogas”!

Kas sieja mediciną ir tapybą? Tai – Kauno miesto poliklinikos Centro padalinio Nepriklausomybės poskyrio masažuotoja Ina Adomaitienė – mūsų rubrikos #AšEsuNeTik herojė.

Ina baigė Vilniaus dailės akademiją, turi virš 20 metų patirties dirbant vizualinės reklamos dizaino srityje, yra Lietuvos meno terapijos asociacijos narė.

„Paveikslo vertė man yra būsena, emocija, jausmas, kurį suteikia kūrinys“, – apie savo mėgstamą veikla pasakoja Ina.

Ji priduria: „Tapybos procesas gimsta skirtingai: būna, kad, išfokusavus žvilgsnį, stebi medžių šešėlius ant asfalto ar balų atspindžius po lietaus ir taip pagauni impulsą to, kas prašosi ateiti į mūsų apčiuopiamą pasaulį.  Kartais aplanko jausmas, tiesiog reikalaujantis tam tikrų formų, spalvų ir ritmo, ir tada negalvoji apie techniką, o tiesiog pasitiki savimi.”

„Tapybą priimu kaip organišką būdą suvokti pasaulį ir bendrauti su juo”, – teigia Ina, savo darbais pasakodama įvairiausias istorijas, kurių svarbiausias dėmuo – jausmas, jo tikrumas ir nuoširdumas.

Šiuo metu Centro padalinyje (Mickevičiaus g. 4, Kaunas)  vyksta Inos Adomaitienės personalinė tapybos darbų paroda „Dialogas“. Pagrindinė šios parodos siunčiama žinutė – „Šiose patalpose vyksta Dialogas su Gydytoju. Neįmanoma pervertinti šio Dialogo“.

Kviečiame apsilankyti ir pasigrožėti Inos piešiniais!

Parodos DIALOGAS pristatymas

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!