I-V: 7:00 - 20:00
Kineziterapijos kompleksas Jaunystė

2023-09-25

Akcija senjorams: grupinė kineziterapija vandenyje pigiau!

Kviečiame senjorus su nuolaida įsigyti grupinės kineziterapijos vandenyje procedūrų Kauno miesto poliklinikos Šilainių padalinio baseine!

Kaina: viena procedūra 7,04 Eur vietoj 11,89 Eur!

Akcijos trukmė: nuo 2023 m. spalio 2 iki spalio 31d.

Paslaugos teikiamos su Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo (FMR) konsultacija ir pateikus pensininko pažymėjimą.

Nusipirkę procedūras akcijos metu, jas Šilainių padalinyje išnaudoti galėsite iki 2023 m. gruodžio 29 d.

Registracija FMR gydytojo konsultacijai dėl procedūrų baseine:

  • tel. (8 37) 377 777
  • Baltų pr. 7, Kaunas

Akcijos procedūrų skaičius – ribotas.

Procedūros vyks 9.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00 valandomis. 

Kineziterapija vandenyje – aktyvūs judesiai vandenyje naudojant specialias pagalbines priemones, padedančias išsilaikyti vandenyje, taisyklingai atlikti judesius, sustiprinant pasipriešinimą vandens slėgiui, siekiant didinti sąnarių judesio amplitudę ir raumenų jėgą. Pratimai šiltame baseino vandenyje teikia daugiau malonumo nei atliekami sausumoje, per trumpą laiką pagerinamos kūno formos, procedūros suteikia malonių pojūčių ir kūnui, ir sielai. 

Gydomasis poveikis: Vandenyje sumažėja sąnariams tenkantis krūvis. Tai ypač svarbu žmonėms, kurie vengia judesių dėl sąnarių ar stuburo skausmo. Jau po kelių procedūrų sumažėja sąnarių skausmai, stangrėja raumenys, grakštėja laikysena, suaktyvėja kraujo ir medžiagų apykaita, stiprėja imunitetas.

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!