Rentgenas Aleksote

2023-01-17

Aleksote rentgeno tyrimai atliekami su moderniu skaitmeniniu rentgeno aparatu!

Šiuolaikinė medicina negali apsieiti be rentgenologinių tyrimų, kurie gydytojams leidžia tiksliai planuoti pacientų gydymą ir kitas procedūras.

Kauno miesto poliklinikos Aleksoto poskyryje, rentgeno tyrimai atliekami su skaitmeniniu  rentgeno aparatu „Moviplan Ic“, kuris užtikrina vaizdo rentgenogramų kokybę, padidina  darbo našumą, patikimumą ir puikią diagnostiką pacientams. Šis aparatas leidžia atlikti rentgeno tyrimus pacientui esant tiek vertikalioje, tiek horizontalioje padėtyse, o gaunami vaizdai labai informatyvūs.

Pacientų tyrimų vaizdų aprašymai pateikiami per vieną darbo dieną ir yra pasiekiami per E.sveikata portalą.

Rentgeno tyrimai atliekami nemokamai apdraustiesiems privalomuoju sveikatos draudimu, turint šeimos gydytojo siuntimą.

Laukiame Jūsų Aleksote: Veiverių g. 45, Kaunas!

REGISTRACIJA rentgeno tyrimui tel. (8 37) 377 771

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!