I-V: 7:00 - 20:00
Povilas Aniulis

2022-08-03

Atsinaujino Kauno miesto poliklinikos Centro padalinio gydytojų urologų komanda

Kauno miesto poliklinikoje vyksta nuolatinis gydytojų kolektyvo atsinaujinimas. Centro padalinyje nuo rugpjūčio dirba trys gydytojai urologai, kurie užtikrins pacientų gydymą ne tik ambulatoriškai, bet ir prireikus – toliau galės gydyti stacionare.

<…> Kauno miesto poliklinikos Centro ir Kalniečių padalinio gyd. urologas Povilas Aniulis atkreipia dėmesį, kad urologiniai pacientai yra ne tik vyrai. „Kadangi gydytojas urologas gydo ne tik prostatos ligas, tačiau ir inkstų, šlapimo pūslės ligas bei šlapimo nelaikymą, nemažai pacientų yra moterys, nes šie susirgimai jų tarpe yra dažnesni“, – sako P. Aniulis.

Nedidelės chirurginės intervencijos, kai pacientui nereikia bendrojo nuskausminimo, gali būti atliktos ir poliklinikoje. Centro padalinyje veikia net dvi operacinės, kuriose vienu metu gali vykti dviejų specialistų atliekamos procedūros. „Pacientams labai patogu, kad nereikia niekur kitur eiti, prieš procedūras poliklinikoje atliekami ir visi reikalingi kraujo ir kiti tyrimai“, – sako Kauno miesto poliklinikos Centro padalinio Specializuotų paslaugų skyriaus vedėjas, gyd. chirurgas Vaidas Gudonavičius.

Plačiau: https://kaunas.kasvyksta.lt/2022/08/03/sveikata/atsinaujino-kauno-miesto-poliklinikos-centro-padalinio-gydytoju-urologu-komanda/

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!