I-V: 7:00 - 20:00
Klausk gydytojo 2

2022-06-14

Dainavos padalinio gydytojos odontologės kviečia pasirūpinti savo vaikučių dantukais!

Jeigu vaikas skundžiasi, kad jam skauda dantuką valgant, geriant ar net būnant ramybės būsenoje, tėveliai turėtų kuo skubiau kreiptis į gydytoją odontologą. Dainavos padalinio vaikų gydytojos odontologės stengiasi susidraugauti su kiekvienu vaiku, kad mažajam atvykimas pas gydytoją nevirstų siaubu.

Mažiesiems pacientams taip pat atliekamos prevencinės programos – nuolatinių dantų dengimas silantinėmis medžiagomis, kurios pasižymi fluoro jonų išsiskyrimu į dar nepilnai mineralizuotus danties audinius. Taip užkertamas kelias vystytis ėduoniui.

Po vaiko apžiūros ar gydymo, odontologas suteiks Jums visą informaciją apie tolimesnę eigą, priežiūrą ar gydymą.

Dainavos padalinio vaikų odontologės pataria:

  • Vaikams pirmiausia dygsta pieniniai dantukai (maždaug nuo 6 mėn.), vėliau, nuo 5 iki 14 metų, jie keičiasi – išdygsta nuolatiniai dantys. Išdygus pirmajam dantukui, jį būtina valyti. Vaikams iki 6 metų išsivalyti dantis turi padėti tėvai.
  • Daug tėvelių mano, kad pieninių dantų gydyti nereikia, nes jie vis tiek iškris. Tai netiesa, juos gydyti – būtina, nes nekreipiant dėmesio į vaikų dantų karieso padarytą žalą, vėliau laukia tik didesnės problemos su dantukais. Negydomas kariesas sukels dantų skausmą, kenks nuolatinių dantų užuomazgoms, silpnins vaiko imunitetą. Taip pat, negydant karieso išsivysto danties nervų uždegimas (pulpitas). Tokiu atveju dantų šaknų gydymas bus neišvengiamas.
  • Pasiruoškite naujiems mokslo metams iš anksto, apsilankykite pas gydytoją odontologą profilaktiniams dantukų patikrinimui sveikatos pažymai gauti.

Kauno miesto poliklinikos Dainavos padalinyje Jūsų vaikučių laukia:

  • gydytojos odontologės: Jūratė Januševičienė, Diana Jurnienė
  • vaikų gydytojos odontologės: Asta Vaitiekaitienė, Laima Zadrauskaitė

Prisirašiusiems prie poliklinikos vaikučiams odontologijos paslaugos teikiamos NEMOKAMAI.

_______________________

REGISTRACIJA:

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!