I-V: 7:00 - 20:00
instagram kiti 1

2022-06-02

Naujagimių tėveliams: prisirašymas pas vaikų ar šeimos gydytoją

Naujagimio susilaukę tėvai turi jo sveikata pradėti rūpintis vos tik jam gimus. Su naujagimiu parvykus į namus, svarbu nedelsiant pasirinkti gydymo įstaigą ir joje prirašyti naująjį šeimos narį, pasirinkti šeimos ar vaikų ligų gydytoją.

Kviečiame naujagimių tėvelius savo vaikučio sveikatos priežiūros įstaiga pasirinkti VšĮ Kauno miesto polikliniką! Pacientus konsultuoja, tiria ir gydo virš 45 skirtingų specialybių gydytojų.

Plačiau apie mus:  www.kaunopoliklinika.lt

Jūs galite pasirinkti, kuriame Kauno miesto poliklinikos padalinyje (Dainavos, Šilainių, Centro, Kalniečių, Šančių) pageidaujate lankytis. Padalinių kontaktai:  http://172.22.0.116/KMPWEB/struktura-ir-kontaktai/ . Pirmieji kūdikio metai yra itin svarbūs, tad apsilankyti pas gydytoją teks dažniau, todėl rekomenduojame pasirinkti Kauno miesto poliklinikos padalinį, esantį arčiau namų arba lengviau pasiekiamą.

Pas kurį gydytoją prirašyti savo vaiką, tėveliai gali nuspręsti patys.  Plačiau apie Kauno miesto poliklinikos šeimos gydytojus  http://172.22.0.116/KMPWEB/pacientams/kaip-prisirasyti-prie-poliklinikos/seimos-gydytojai/

Kur kreiptis, kokia tvarka, kokius pateikti dokumentus pirmą kartą atvykstant su naujagimiu į polikliniką?  http://172.22.0.116/KMPWEB/pacientams/naujagimiu-teveliams/

Laukiame Jūsų!

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!