I-V: 7:00 - 20:00
vezio tyrimai

2022-05-24

Nauji tyrimų kompleksai vėžio diagnostikai!

Kauno miesto poliklinikos Laboratorija plečia tyrimų kompleksų spektrą ir siūlo du naujus tyrimų kompleksus išsamiai vėžio diagnostikai. Atliekami vėžio žymenų, bendraklinikiniai tyrimai padeda aptikti vėžio ląstelių gaminamas tam tikras medžiagas, kurių nustatymas padeda identifikuoti galimą vėžinį susirgimą.

Vėžio diagnostikos tyrimų kompleksus tikslinga atlikti:

  • Įtariant atitinkamos organo sistemos vėžinį susirgimą
  • Įvertinant vėžio gydymo efektyvumą
  • Stebint pacientus po onkologinės ligos gydymo

SVARBU! Nustačius vėžio žymenų padidėjimą kraujyje, to dar neužtenka piktybinio proceso patvirtinimui. Aptikus padidėjusį kokio nors žymens kiekį kraujyje, galima tik įtarti vieną ar kitą piktybinę ligą, kurios buvimą būtina įrodyti atlikus kitus reikiamus tyrimus.

Vėžio diagnostika yra sudėtingas procesas, todėl rekomenduojame konsultuotis su Jus gydančiu gydytoju ar kitais specialistais ir papildomai atlikti kitus tyrimus, pvz. instrumentinius tyrimus (echoskopiją, kompiuterinę tomografiją, magnetinio rezonanso tomografiją ir kt.), biopsiją ir kt.

Tyrimų komplekso kaina – 85,30 Eur (vyrams) ir 103,59 Eur (moterims)

Plačiau apie tai, kas sudaro tyrimų kompleksą:

„Vėžio diagnostika vyrams“ – http://172.22.0.116/KMPWEB/tyrimu-kompleksas-vezio-diagnostika-vyrams/

„Vėžio diagnostika moterims“ – http://172.22.0.116/KMPWEB/tyrimu-kompleksas-vezio-diagnostika-moterims/

Atlikus tyrimų kompleksą, kartu suteikiama nemokama laboratorinės medicinos gydytojo konsultacija (Dainavos ir Šilainių padaliniuose). Kreiptis tel. (8 37) 210 016

 

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!