I-V: 7:00 - 20:00
instagram kiti

2022-04-06

Naujas tyrimų kompleksas „Sportuojantiems ir aktyviai gyvenantiems”!

Aktyviai sportuojant ar pradedant sportuoti po ilgesnio laiko svarbu atsakingai rūpintis savo sveikata, stebėti fizinio aktyvumo poveikį sveikatai. Tam, kad saugiai ir sėkmingai siektumėte užsibrėžtų rezultatų – VŠĮ Kauno miesto poliklinikos Laboratorijos specialistai sudarė tyrimų kompleksą, skirtą sportuojantiems ir aktyviai gyvenantiems pacientams.

Mikroelementų, imunocheminiai ir bendraklinikiniai tyrimai padės įvertinti kūno pasiruošimą sportui, sporto papildų poreikį ir poveikį, identifikuoti priežastis, kodėl galbūt nepavyksta pasiekti siektinų tikslų.

Fizinis krūvis teikia naudą, tačiau nereikia pamiršti, kad per didelis fizinis krūvis gali būti žalingas – mes padėsime Jums saugiai ir sveikai judėti!

Tyrimų komplekso kaina – 52,14 Eur

Plačiau kas sudaro tyrimų kompleksą – http://172.22.0.116/KMPWEB/tyrimu-kompleksas-sportuojantiems-ir-aktyviai-gyvenantiems/

Atlikus tyrimų kompleksą, kartu suteikiama nemokama laboratorinės medicinos gydytojo konsultacija (Dainavos ir Šilainių padaliniuose). Kreiptis tel. (8 37) 210 016

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!