I-V: 7:00 - 20:00
Instagram gydytojai 2

2021-11-11

Kauno miesto poliklinika: vakcinacijos lyderė apdovanojo savo herojus

Kad deimantas yra ypatingas akmuo, išvystame, kai jis nušlifuojamas. Taip pat ir su žmonėmis – jų vertė atsiskleidžia sudėtingose, užgrūdinančiose situacijose. Tada įsitikiname, kad paprastas kolega turi neeilinių savybių, kurių gal ir pats nenumanė turįs“, – teikdamas nominacijas į darbuotojus kreipėsi Kauno miesto poliklinikos (KMP) direktorius Paulius Kibiša.

„<…> KMP kolektyvas įnešė svarų indėlį kuriant vakcinacijos sistemą šalyje. Jie prisiėmė lyderystę Kaune įsteigdami pirmąjį masinio vakcinavimo centrą Lietuvoje, kurio pagrindu darbą vėliau organizavo ir kiti. P. Kibiša neslepia: šis procesas, įskaitant ir medicininės informavimo sistemos „Hybrid Lab“ diegimą, buvo susijęs su tam tikra rizika, kuri visuomet kyla išbandant naujus dalykus. Tačiau domėjimasis ir kruopšti analizė davė puikius rezultatus – sprendimai pasiteisino ir tapo pavyzdžiu kitiems.”

„Nemaža kolektyvo dalis sutiko prisiimti papildomas pandemijos padiktuotas darbo funkcijas ir visus iš to kylančius iššūkius. Neperdėdama galiu pasakyti, kad tai patys drąsiausi žmonės,“ – teigė Personalo valdymo ir administravimo skyriaus vadovė Jurga Labanauskienė.

Plačiau: Straipsnis savaitraštyje „Lietuvos sveikata“

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!