I-V: 7:00 - 20:00
svetainei

2021-08-31

Profilaktiniai sveikatos patikrinimai, higienos ir pirmos pagalbos mokymai Kauno miesto poliklinikos Darbo medicinos centre!

Reikia sveikatos pažymos įsidarbinant ar dirbant? Privalote išklausyti pirmos pagalbos ar higienos kursus? – kviečiame atvykti į Kauno miesto poliklinikos Darbo medicinos centrą! Centras įsikūręs Kalniečių padalinyje (Savanorių pr. 369), aprūpintas visa reikiama nauja ir modernia įranga, suburta specialistų komanda, kad vieno apsilankymo metu Jūs galėtumėte gauti reikiamą pažymą dirbantiems, įsidarbinantiems, vykstantiems į užsienį, vairuotojams, civiliniam ginklui įsigyti, laivavedžiams ir t.t). Jei reikia, vietoje atliekama kraujo, šlapimo tyrimai, elektrokardiograma ar audiograma.

Darbo medicinos centre atliekami:

  • PROFILAKTINIAI SVEIKATOS TIKRINIMAI visų sričių darbuotojams: dirbančiųjų ir įsidarbinančiųjų, vairuotojų, norinčių gauti leidimą įsigyti šaunamąjį ginklą, pažymos vykstantiems į užsienį

Profilaktiniai sveikatos tikrinimai atliekami nuo 8.00 iki 19.30 val.

  • PRIVALOMIEJI SVEIKATOS MOKYMAI: privalomojo higienos įgūdžių mokymo kursai, privalomojo pirmosios pagalbos mokymo kursai

Paslaugos centre teikiamos:

  • Kauno miesto poliklinikos ir kitų įstaigų pacientams
  • Nedraustiems privalomuoju sveikatos draudimu
  • Įmonėms ir organizacijoms, norinčioms patikrinti savo darbuotojų sveikatą
  • Ne Lietuvos Respublikos piliečiams

Atkreipiame dėmesį, kad ​visi darbuotojai privalo tikrintis sveikatą prieš įsidarbindami, o dirbdami – tikrintis periodiškai. Profilaktiškai sveikatą tikrintis privalo ne tik kenksmingose ir pavojingose sąlygose, tačiau ir įvairiose paslaugų teikimo srityse dirbantys asmenys.

Plačiau apie Darbo medicinos centrą http://172.22.0.116/KMPWEB/darbo-medicinos-centras/

Laukiame Jūsų!

_____________________________________________________

Darbo medicinos centras:

Informacija ir registracija tel. (8 37) 313 289; 312 804

Savanorių pr. 369, Kaunas

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!