REGISTRUOKITĖS 2

2021-04-30

Kaip gauti dokumentus apie pasiskiepijimą ar persirgimą Covid-19 liga?

1) Jeigu Jums reikia E.sveikatos vakcinacijos įrašų arba E.sveikatos teigiamo laboratorinio tyrimo (SARS-CoV-2 PGR ar antigeno testo) rezultatų protokolo, Jūs galite:

• ATSISPAUSDINTI IŠ PORTALO E.SVEIKATA.LT

Pateikiame instrukcijas, kaip prisijungus prie savo paskyros e. sveikatos portale, adresu www.esveikata.lt, galite matyti, atsisiųsti ir prireikus atsispausdinti:

• UŽSISAKYTI POLIKLINIKOJE
  • Prie Kauno miesto poliklinikos prisirašę pacientai dėl dokumentų užsakymo turi kreiptis į padalinio, kuriame prisirašę, sekretoriatą (raštinę).
  • Ši paslauga yra mokama. Jeigu pageidaujate dokumentą gauti skubos tvarka (per 3 d.d.), kaina 10,62 Eur., jeigu ne skubos tvarka (per 10 d.d.), kaina 7,08 Eur.

2) Jeigu Jums reikia poliklinikos išduoto dokumento, patvirtinančio, kad Jūs persirgote Covid-19 liga, Jūs galite:

• UŽSISAKYTI POLIKLINIKOJE

Kauno miesto poliklinikos informacija.

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!