I-V: 7:00 - 20:00
Instagram 1

2020-10-28

Dainavos padalinio Šeimos sveikatos priežiūros skyriaus komandoje nauja šeimos gydytoja – Edita Matonė!

Džiaugiamės, kad Kauno miesto poliklinikos Dainavos padalinio komandą papildė nauja šeimos gydytoja EDITA MATONĖ, kuri 2015 m. pabaigė LSMU magistro studijas ir įgijo medicinos magistro kvalifikacinį laipsnį ir gydytojo kvalifikaciją, o 2020 m. įgyta šeimos medicinos gydytojo profesinė kvalifikacija.

Norėdama labiau susipažinti su šeimos gydytojo darbu, 2014 m. gydytoja atliko papildomą praktiką kaip šeimos gydytojo padėjėja Kauno Kalniečių poliklinikoje.

Aktyvi ir perspektyvi gydytoja nuo 2014 m. iki dabar aktyviai dalyvauja mokslinėse ir mokslinėse-praktinėse konferencijose, kuriose gilina žinias apie sveikatos problemas nuo pačių mažiausių iki garbaus amžiaus pacientų. Taip pat gydytoja yra Lietuvos šeimos gydytojų kolegijos ir Lietuvos laktacijos ir žindymo konsultantų asociacijos narė, medicininių straipsnių bendraautorė moksliniuose žurnaluose: „Medical hypotheses“ ir „Lietuvos bendrosios praktikos gydytojas“. Studijų laikais gydytoja aktyviai dalyvavo LSMU studentų mokslinės draugijos ir Lietuvos medicinos studentų asociacijos veiklose.

Gydytoja yra atidi ir rūpestinga kiekvieno paciento problemai, pasižymi gebėjimu bendrauti, nuoširdumu.

Kviečiame tapti šios gydytojos pacientais! Tai galite padaryti:

Gydytojos darbo grafikas: http://172.22.0.116/KMPWEB/edita-matone/

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!