I-V: 7:00 - 20:00
White Modern Black Friday Discount Instagram Post 1

2020-08-26

AKCIJA! Kviečiame išsitirti ir sužinoti, ar turite imunitetą Tymams!

Informuojame, kad nuo 2020 m. rugpjūčio 26 d. iki rugsėjo 30 d. Tymų viruso antikūnų IgG nustatymas – tik 5,37 Eur (ankstesnė tyrimo kaina – 10,31 Eur). Kraujo paėmimo procedūra – 1,33 Eur

Jeigu norite sužinoti, ar turite imunitetą tymams:

  • Kauno miesto poliklinikoje kraujo tyrimai dėl Tymų viruso antikūnų IgG atliekami visiems to pageidaujantiems (prisirašiusiems ir neprisirašiusiems).
  • Šeimos gydytojo siuntimo nereikia.
  • Tiriamas veninis kraujas.

Tyrimai atliekami:
 – Dainavos padalinyje (Pramonės pr. 31)
– Šilainių padalinyje (Baltų pr. 7)

Registracija tel. (8 37) 403 950

SVARBU! Jei prieš atvykdami į polikliniką atlikti tyrimus Jūs jaučiate vieną ar kelis iš šių koronavirusui būdingų simptomų: karščiavimą, kosulį, apsunkintą kvėpavimą, staigų uoslės ir/ar skonio praradimą ar susilpnėjimą (kiti, mažiau specifiški simptomai gali būti galvos ir raumenų skausmas, šaltkrėtis, nuovargis, vėmimas ir (ar) viduriavimas); tokiu atveju, pirmiausiai atlikite COVID-19 PGR tyrimą, sulaukite tyrimo atsakymo ir tik tada atvykite į polikliniką. Labai prašome, saugokime vieni kitus!

Primename, kad atlikti COVID-19 PGR tyrimą, pirmiausiai Jūs turite registruotis tel. 1808 ir paskirtu laiku vykti atlikti tyrimą į Kauno mobilų punktą (Jonavos g. 51A).

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!