I-V: 7:00 - 20:00
RSV 6550 990x557 1

2020-05-08

Informacinis pranešimas Šančių padalinio pacientams

Mieli KMP Šančių padalinio pacientai,

Pastaruoju metu sulaukėme Jūsų skambučių, užklausimų dėl Karščiavimo klinikos Šančiuose. Suprantame Jūsų susirūpinimą, savo pacientų nepaliekame nežinioje, rūpinamės Jumis, todėl teikiame atsakymą su papildomais paaiškinimais.

Šančių Karščiavimo klinika (KK) yra atskira, izoliuota ir tik tam skirta patalpa su atskiru įėjimu. KK pacientai negali patekti į kitas Šančių padalinio patalpas. KK vieta pasirinkta dėl tinkamo patalpų išplanavimo, kuris leidžia pilnai ir visiškai atskirti pacientų bei personalo srautus. Čia sudarytos palankiausios sąlygos saugiam medikų darbui ir pacientų priėmimui.

Karščiavimo klinikoje yra griežtai laikomasi visų SAM reikalavimų: tiek atvykstantieji į KK, tiek mūsų medikai griežtai laikosi nurodytos tvarkos. Viešosios tvarkos prižiūrėtojai atvykusiam į KK pasako, kada galima išlipti iš automobilio ir kontroliuoja, kad pacientas eitų tiesiai pro KK duris. Po kiekvieno paciento patalpos, paviršiai yra dezinfekuojami.

Patiksliname, kad KK pacientams yra tik atliekami tyrimai, bet čia pacientai negydomi, stacionarinių gydymo paslaugų neteikiame.

Šančių padalinys ir toliau teikia ambulatorines asmens sveikatos paslaugas pagal SAM nustatytą tvarką.

Džiaugiamės, kad savo sveikatos priežiūros įstaiga pasirinkote Kauno miesto polikliniką ir linkime išlikti sveikiems bei saugiems!

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!