I-V: 7:00 - 20:00
KMP.Vilmanto Raupelio

2020-04-28

Poliklinikos darbuotojai – pirmosiose kovos su COVID-19 gretose

Karščiavimo klinikai vadovaujanti KMP Šilainių padalinio Šeimos sveikatos priežiūros skyriaus vedėja RŪTA ŪSIENĖ atkreipė dėmesį, kaip karantino metu pasikeitė daugumos pacientų požiūris į savo šeimos gydytoją.

„<…> Sunkų gydytojų darbą pastebėjo ir įvertino pacientai, nors pasak gydytojos, apsipratus su karantinu, ir pacientai nurimo, ir gydytojų darbo krūviai susitvarkė. Šeimos gydytojai sako dabar sulaukiantys daug pacientų palaikymo skambučių su palinkėjimais: nesirkite, laikykitės, pailsėkite! Šiuo metu, kai gydytojai specialistai konsultuoja tik minimaliai – visi pacientai atsigręžė į savo šeimos gydytojus ir suprato, kad jie moka ne tik siuntimus rašyti, kaip kad buvo sakoma iki šiol – ir gydyti, ir užjausti“, – sakė R.Ūsienė“.

KMP Kalniečių padalinio vadovas JUSTINAS DZIDZEVIČIUS, vadovaujantis ir Kaune veikiantiems mobiliesiems koronaviruso patikros punktams, buvo maloniai nustebintas, kad: „<…> mes labai greitai surinkome visus ten dirbti reikalingus žmones. Nepaisant to, kad iš pradžių tvyrojo nežinia dėl apsaugos priemonių, dėl to, ar pavyks efektyviai nuo šio viruso apsisaugoti patiems – jausmas buvo toks, tarsi tie darbuotojai iš karto po avarijos vyktų į Černobylį. Tačiau, sutarus darbo tvarką ir nustačius standartus, be to, pamačius kokybiškas apsaugos priemones tapo aišku, kad dirbti čia yra daug saugiau nei eiti į parduotuvę be jokių apsaugos priemonių“.

Skaityti daugiau

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!