I-V: 7:00 - 20:00
REGISTRUOKITĖS 1

2020-03-30

Kauno miesto poliklinikoje pradėjo veikti karščiavimo klinika!

 

Kauno miesto poliklinikos Šančių padalinyje (Juozapavičiaus pr. 72) duris atvėrė karščiavimo klinika, kurioje viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų turintiems pacientams (tik KAUNO MIESTO gyventojams) atliekami išsamesni tyrimai, įtariant koronavirusinę infekciją (COVID-19). Į šią kliniką pacientą gali registruoti TIK ŠEIMOS GYDYTOJAS skambindamas tel. (8 37) 329 007 ir būtinai turi būti išrašęs SIUNTIMĄ (užpildytą elektroniniu būdu), nurodant paciento gyvenamosios vietos adresą ir telefoną. Registruojami ir neprisirašę prie Kauno miesto poliklinikos pacientai (tik Kauno miesto gyventojai).

Į karščiavimo kliniką pacientai gali būti nukreipiami:

  • 18 – 60 metų amžiaus, kurių temperatūra kreipimosi į šeimos gydytoją dieną bus 37,8⁰ C ir daugiau (iki karščiavimą mažinančių vaistų vartojimo)
  • jaučiantys viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomus (gerklės skausmas, šaltkrėtis, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas).

Visi atvykstantieji į Karščiavimo kliniką privalo griežtai laikytis nurodytos tvarkos bei vykdyti visus nurodymus:

  • atvykti į Karščiavimo kliniką galima TIK SU SAVO TRANSPORTU. Jeigu pacientas neturi galimybės atvykti su savo transportu, tada registruojant gydantis šeimos gydytojas turi nurodyti, kad pacientas atvykti neturi transporto priemonės ir reikia jį atvežti. Toliau atvežimo galimybes suderina registratorė.
  • atvažiavus į specialiai paruoštą aikštelę iš Siūlų gatvės, sustoti joje ir nelipti iš automobilio, neatidarinėti langų, padėti matomoje vietoje A4 formato lapą su savo telefono numeriu, pagal kurį bus identifikuojami, taip pat turėti paruoštus asmens dokumentus.
  • atėjus paciento eilei, ten dirbantys viešosios tvarkos prižiūrėtojai pasakys, kada galima išlipti ir eiti tiesiai į pastatą, kur prie durų pasitiks su specialiomis apsaugos priemonės mūsų medikai ir palydės toliau.

Šis Kauno miesto poliklinikos Šančių padalinio, kur įsikūrusi Karščiavimo klinika, pastato korpusas turi atskirą įėjimą, patalpos tinkamai izoliuotos nuo viso pastato, čia pat yra rentgeno kabinetas su visa reikiama įranga plaučių rentgenoskopijai, kelios atskiros medikams skirtos erdvės. Greta – parkavimo aikštelė sklandžiam pacientų atvykimui.

Mes pasiruošę padėti!

Video

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!