I-V: 7:00 - 20:00
AČIŪ

2020-01-13

Pacientės padėka KMP Centro padalinio darbuotojams

Nenutylėti gražūs žodžiai – didžiausias atpildas už mūsų gydytojų darbą. Labai džiaugiamės ir dėkojame Centro padalinio pacientei R.T. už nuoširdžią padėką mūsų darbuotojams.

„Esu vyresnio amžiaus moteris, todėl jau daugiau negu 30 metų dažnai lankausi Jūsų vadovaujamojoje VšĮ Kauno miesto poliklinikos Centro padalinyje. Apsilankiusi joje, visuomet sulaukiu nepaprastai daug dėmesio iš gydytojų specialistų bei aptarnaujančio personalo. Ypač noriu padėkoti ilgametei mūsų šeimos gydytojai Audronei Maščinskienei bei jos asistentėms – bendrosios praktikos slaugytojoms Irenai Ziutelienei ir Irmai Ramanauskienei. Jų nuoširdumui bei dėmesingumui nėra ribų, moterys dirba profesionaliai, dėmesingai, maloniai, lankantis jų kabinete visada jaučiuosi išklausyta, apžiūrėta bei saugi. Pačius nuoširdžiausius žodžius norėčiau skirti ir VšĮ Kauno miesto poliklinikos Centro padalinio registratūros darbuotojoms už gerumą, gerą žodį, padrąsinimą, pagalbą derinant vizitus pas gydytojus bei suteikiant visą įmanomą informaciją apie man priklausančias paslaugas. Malonu, kai registratorė Jolita Smalinskienė visada sutinka mane su šypsena ir net prisimena mano pavardę. Taip pat dėkinga esu procedūrinio kabineto sesutėms, kurios stengiasi aptarnauti pacientus greitai, kokybiškai ir be skausmo. Šie žmonės, dirba iš pašaukimo, nestokoja atsakomybės, žmogiškos šilumos ir dovanoja ligoniams sveikatą ir viltį. Nuoširdžiai noriu padėkoti VšĮ Kauno miesto poliklinikos Centro padalinio vadovei Rasai Abariuvienei, kuri per savo vadovavimo laikotarpį, išsaugojo dėmesingą ir profesionalų kolektyvą, tinkamai sustygavo darbo organizavimą. Norėčiau padėkoti už supratimą ir pagalbą ilgamečiams VšĮ Kauno miesto poliklinikos Centro padalinio gydytojams chirurgui Zigmantui Čekavičiui ir jo asistentei Simonai Kvalitaitei, urologui Jurijui Syrkaševui ir jo asistentei Romualdai Vrubliauskienei, kardiologėms Alinai Juodrienei, Renei Lopšaitienei ir Janinai Kanaporienei, neurologei Audronei Vasilionkienei, endokrinologei Linai Barsienei ir jos asistentei — diabetologei Odetai Sipavičienei, gastroenterologei Redai Vyšniauskaitei ir jos asistentei Silvai Kasperiūnienei, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai Vidai Stragienei, akušerei — ginekologei Dovilei Morkūnaitei – Čerekienei, masažistei Reginai Misiūnienei ir kt.
Ačiū, mielieji, už atsakingą ir žmonėms reikalingą darbą, už rūpestį, už kantrybę, už atliktus darbus, už dovanotą gerą nuotaiką ir viltį pasveikti! Noriu palinkėti visiems visokeriopos sėkmės ir Dievo palaimos Jų kilniame darbe!“

/Pacientė R.T/

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!