KMP koliazas

2019-09-06

STUDENTE! Atvykai studijuoti į Kauną, tačiau dar neapsisprendei kurią sveikatos priežiūros įstaigą pasirinkti?

STUDENTE! Kviečiame savo sveikatos priežiūros įstaiga pasirinkti Kauno miesto polikliniką ir sveikatą patikėti mums!
• Esame didžiausia ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros įstaiga Lietuvoje – turime 14 skirtingų lokacijų, todėl savo sveikatos priežiūrai gali pasirinkti padalinį arčiausiai namų.
• Savo sveikatos priežiūrą mums jau patikėjo daugiau nei 165 tūkst. pacientų. Teikiame platų sveikatos priežiūros paslaugų spektrą: nuo ligų prevencijos, gydymo, konsultavimo, sveikatinimo iki itin plataus spektro laboratorinių tyrimų.
• Mūsų įstaigoje dirba virš 45 skirtingų specialybių gydytojai.

Prisirašyti prie Kauno miesto poliklinikos galite ir internetu! Kaip tai padaryti, skaitykite čia:

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!